Liga Super Malaysia: Johor DT 2–1 Selangor FC  |
EPL: Man City 3–0 Chelsea  |
La Liga: Real Madrid 1–1 Atletico  |
Bundesliga: Bayern 4–2 Dortmund  |
UCL: PSG 0–0 Arsenal  |
Liga Super Malaysia: Johor DT 2–1 Selangor FC  |
EPL: Man City 3–0 Chelsea  |
La Liga: Real Madrid 1–1 Atletico  |
Bundesliga: Bayern 4–2 Dortmund  |
UCL: PSG 0–0 Arsenal  |
⚽ TARUHAN LANGSUNG 24/7

Bola Sepak Raja86 – Bertaruh pada Liga Super Malaysia, EPL & Perlawanan Antarabangsa Terbaik

Dari Liga Super Malaysia yang hangat sehinggalah UEFA Champions League yang gah – Raja86 menawarkan odds kompetitif, pelbagai jenis taruhan, dan pengalaman bertaruh bola sepak yang paling lengkap untuk peminat sukan Malaysia.

PERLAWANAN LANGSUNG
Johor DT
Selangor FC
Liga Super Malaysia · 72'
2 – 1
LANGSUNG
1.85
Man City
Chelsea
EPL · 58'
3 – 0
LANGSUNG
1.22
PSG
Arsenal
UCL · HT
0 – 0
REHAT
2.40

Skor dan odds ilustrasi – daftar untuk melihat data sebenar.

0
Liga Disokong
0
Perlawanan Hari Ini
0
Jenis Taruhan
0
Kemenangan Hari Ini (RM)
raja86
🎁
Bonus Pertaruhan Bola Sepak Sehingga RM888 untuk Ahli Baru Raja86!

Daftar hari ini dan nikmati bonus selamat datang eksklusif. Deposit minimum RM30 melalui Touch 'n Go atau DuitNow untuk aktifkan tawaran ini.

Tuntut Bonus

🏆 Liga & Pertandingan Bola Sepak di Raja86

Dari padang bola kampung hingga pentas dunia – Raja86 menyediakan liputan pertaruhan untuk semua liga yang anda ikuti.

UCL
UEFA Champions League
32 Pasukan • Fasa Kumpulan + KO

Kemuncak bola sepak kelab Eropah. Setiap perlawanan UCL di Raja86 hadir dengan odds pelbagai pasaran termasuk pemenang perlawanan, jumlah gol, penjaring pertama, dan handicap Asia – sempurna untuk peminat bola sepak Malaysia yang ikuti liga Eropah.

Pelbagai Pasaran Pra-Perlawanan Live Odds
La Liga Sepanyol
20 Pasukan • Real Madrid & Barcelona

Persaingan epik antara Real Madrid dan Barcelona selalu menghidupkan suasana di Raja86. Selain El Clasico yang penuh drama, Liga Super Sepanyol menawarkan banyak perlawanan menarik setiap hujung minggu dengan odds yang sangat kompetitif.

El Clasico Asian Handicap Parlay
Bundesliga Jerman
18 Pasukan • Bayern Munich & Dortmund

Liga Jerman terkenal dengan gol yang banyak dan perlawanan terbuka. Purata gol per perlawanan yang tinggi menjadikan Bundesliga pilihan popular untuk taruhan Over/Under di Raja86. Perlawanan Der Klassiker antara Bayern dan Dortmund sentiasa ditunggu-tunggu.

Over/Under Der Klassiker Live Betting
Liga Asia & Antarabangsa
Serie A, Ligue 1, J.League, AFC & Lebih

Selain liga-liga utama, Raja86 turut menyediakan taruhan untuk Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, J.League Jepun, AFC Champions League, dan perlawanan antarabangsa termasuk kelayakan Piala Dunia zon Asia yang melibatkan pasukan negara Malaysia.

Serie A AFC Piala Malaysia
raja86

📅 Perlawanan Akan Datang – Raja86

Senarai perlawanan pilihan dengan odds terkini. Daftar di Raja86 untuk melihat semua pasaran dan bertaruh sekarang.

⚽ Liga Super Malaysia
Johor DT
VS
KL City FC
Sabtu, 20:45 MYT
Johor1.65
Seri3.40
KL City4.80
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
Liverpool
VS
Arsenal
Ahad, 23:00 MYT
Liverpool2.10
Seri3.50
Arsenal3.20
🇪🇸 La Liga Sepanyol
Real Madrid
VS
Barcelona
Isnin, 03:00 MYT
Real Madrid2.25
Seri3.30
Barcelona2.95
🏆 UEFA Champions League
Man City
VS
Bayern Munich
Rabu, 03:00 MYT
Man City1.95
Seri3.60
Bayern3.75
🇩🇪 Bundesliga Jerman
Dortmund
VS
Leipzig
Sabtu, 22:30 MYT
Dortmund2.05
Seri3.45
Leipzig3.30
🇲🇾 Piala Malaysia
Pahang FA
VS
Terengganu FC
Jumaat, 20:45 MYT
Pahang2.35
Seri3.20
Terengganu2.70

Odds di atas adalah ilustrasi. Daftar di Raja86 untuk melihat odds sebenar dan semua pasaran taruhan.

🎯 Jenis Taruhan Bola Sepak di Raja86

Lebih daripada sekadar meneka siapa menang – Raja86 menawarkan puluhan jenis pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak.

1X2 (Pemenang Perlawanan)

Taruhan paling asas – pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tetamu menang (2). Sesuai untuk pemula dan pemain berpengalaman sama-sama.

Contoh: Johor DT menang lawan Selangor FC @ odds 1.85
Asian Handicap (Handicap Asia)

Pasukan lebih lemah diberi kelebihan gol untuk menyamakan peluang. Menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan nilai odds yang lebih baik. Sangat popular di kalangan pemain Malaysia di Raja86.

Contoh: Liverpool -1.5 gol lawan Wolves @ odds 1.90
Over/Under (Jumlah Gol)

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan lebih tinggi (Over) atau lebih rendah (Under) daripada nilai yang ditetapkan. Garis paling popular ialah 2.5, 3.5, dan 4.5 gol di Raja86.

Contoh: Bayern vs Dortmund – Over 3.5 gol @ odds 2.10
Parlay / Accumulator

Gabungkan dua atau lebih pilihan taruhan dalam satu tiket untuk gandaan odds yang lebih besar. Semua pilihan mesti menang untuk tiket parlay berjaya. Potensi kemenangan besar dari taruhan kecil – kegemaran ramai di Raja86.

Contoh: 4 pasukan parlay @ odds gabungan 12.50 – bertaruh RM20, menang RM250
Taruhan Langsung (Live Betting)

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang berubah secara masa nyata. Gunakan pengetahuan anda tentang perlawanan untuk mencari nilai yang lebih baik semasa permainan berjalan di Raja86.

Contoh: Man City ketinggalan 0-1 pada minit ke-30 – bertaruh Man City menang @ odds tinggi 3.20
Penjaring Pertama / Bila-bila Masa

Bertaruh pada pemain tertentu untuk menjaring gol pertama, gol terakhir, atau menjaring dalam mana-mana masa dalam perlawanan. Odds lebih tinggi dengan potensi kemenangan besar jika anda membuat pilihan yang tepat.

Contoh: Erling Haaland – Penjaring Pertama @ odds 4.50
Skor Tepat (Correct Score)

Teka skor tepat pada akhir perlawanan. Odds sangat tinggi kerana kesukaran meneka dengan tepat, tetapi Raja86 menawarkan pelbagai pilihan skor dengan bayaran yang menarik.

Contoh: Real Madrid 2-1 Barcelona – Skor Tepat @ odds 8.50
BTTS (Kedua-dua Pasukan Menjaringkan)

Bertaruh sama ada kedua-dua pasukan akan menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol dalam perlawanan, tanpa mengira siapa yang menang. Pilihan yang popular untuk perlawanan yang dijangka seimbang.

Contoh: Man Utd vs Spurs – BTTS Ya @ odds 1.75
Setengah Masa / Masa Penuh

Teka keputusan pada setengah masa DAN masa penuh secara bersamaan. Contohnya, teka bahawa Liverpool mengetuai pada setengah masa dan menang pada masa penuh – odds gabungan yang lebih tinggi.

Contoh: Liverpool Menang / Liverpool Menang HT–FT @ odds 2.60
raja86

📊 Perbandingan Odds Semasa – Perlawanan Pilihan

Raja86 sentiasa menawarkan odds kompetitif untuk setiap perlawanan bola sepak. Bandingkan dan pilih pasaran terbaik sebelum bertaruh.

Perlawanan Liga Odds 1 (Tuan Rumah) Odds X (Seri) Odds 2 (Tetamu) Over 2.5 AH (-0.5)
Johor DT vs KL City Liga Super MY 1.65 3.40 4.80 1.90 1.75
Liverpool vs Arsenal EPL 2.10 3.50 3.20 1.85 2.00
Real Madrid vs Barcelona La Liga 2.25 3.30 2.95 1.72 2.15
Man City vs Bayern Munich UCL 1.95 3.60 3.75 1.80 1.88
Dortmund vs Leipzig Bundesliga 2.05 3.45 3.30 1.78 1.95
Pahang FA vs Terengganu FC Piala Malaysia 2.35 3.20 2.70 1.95 2.20

Odds di atas adalah ilustrasi dan dikemas kini secara berkala. Odds sebenar mungkin berbeza. Daftar di Raja86 untuk melihat odds terkini.

Bola Sepak di Raja86 – Platform Pertaruhan yang Faham Citarasa Pemain Malaysia

Tidak ada sukan yang lebih dekat di hati rakyat Malaysia daripada bola sepak. Dari zaman kanak-kanak menendang bola di padang kampung sehinggalah dewasa yang tidak tidur malam semata-mata untuk menonton perlawanan EPL pada pukul tiga pagi – bola sepak sudah sebati dengan kehidupan harian kita. Raja86 memahami semangat ini, dan itulah sebabnya kami membina platform pertaruhan bola sepak yang benar-benar direka untuk pemain Malaysia, bukan sekadar terjemahan platform asing.

Liga Super Malaysia mendapat liputan penuh di Raja86, kerana kami tahu bahawa ramai penggemar bola sepak tempatan lebih suka menyokong pasukan peringkat negeri mereka sendiri. Johor Darul Ta'zim dengan sokongan peminat yang garang, Selangor FC yang sentiasa kompetitif, Kuala Lumpur City yang penuh semangat bandar – semua perlawanan ini tersedia di Raja86 dengan odds yang dikemas kini secara masa nyata. Sebagai tambahan, Piala Malaysia dan Piala FA juga diliputi, membolehkan anda bertaruh pada semua peringkat bola sepak domestik.

Untuk peminat EPL yang berjaga malam setiap hujung minggu, Raja86 adalah teman setia yang menyediakan lebih daripada sekadar taruhan 1X2 biasa. Setiap perlawanan EPL di Raja86 mempunyai puluhan pasaran berbeza – dari Asian Handicap dan Over/Under, sehinggalah kepada penjaring pertama, jumlah sepak penjuru, kad kuning pertama, dan banyak lagi. Ini bermakna walaupun anda sudah agak pasti tentang keputusan perlawanan, masih ada banyak pilihan untuk mencari nilai yang lebih baik melalui pasaran-pasaran alternatif.

Taruhan langsung atau live betting adalah salah satu ciri yang paling digemari pemain bola sepak di Raja86. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan UCL dan pasukan kegemaran anda sedang ketinggalan pada minit ke-25 – tetapi anda tahu dari pengalaman menonton bahawa pasukan ini selalu bangkit semula separuh masa kedua. Dengan live betting Raja86, anda boleh bertaruh pada keputusan akhir dengan odds yang lebih tinggi berbanding sebelum perlawanan bermula, kerana pasaran sudah mencerminkan keadaan semasa. Ini adalah nilai sebenar yang tidak boleh anda dapat hanya dari menonton tanpa bertaruh.

Asian Handicap adalah jenis taruhan yang paling popular di kalangan pemain bola sepak Malaysia di Raja86, dan ada sebabnya. Tidak seperti taruhan 1X2 yang melibatkan tiga kemungkinan keputusan, Asian Handicap biasanya hanya mempunyai dua hasil – menang atau kalah dengan handicap yang ditetapkan. Ini bermakna odds lebih dekat kepada 50/50 untuk setiap pilihan, memberikan nilai yang lebih baik terutama apabila melibatkan perlawanan antara pasukan yang tidak seimbang seperti perlawanan Liverpool vs pasukan bawah jadual EPL.

Parlay atau accumulator adalah cara paling popular untuk menjadikan pertaruhan kecil berpotensi menghasilkan kemenangan yang besar di Raja86. Ramai pemain Malaysia suka menggabungkan empat hingga enam pilihan dalam satu tiket parlay, menjadikan odds gabungan yang sangat menarik. Tentu sahaja, risiko juga lebih tinggi kerana semua pilihan mesti menang, tetapi itulah yang menjadikan taruhan parlay begitu mengujakan – terutama apabila anda menonton perlawanan terakhir dalam tiket parlay anda dan pasukan tersebut menang dengan gol pada minit terakhir!

Raja86 juga mengambil berat tentang pengalaman bertaruh di telefon mudah alih, yang adalah cara paling ramai pemain Malaysia mengakses platform kami. Antara muka bola sepak Raja86 di telefon direka dengan paparan perlawanan yang jelas, butang taruhan yang mudah disentuh, dan proses menambah pilihan ke slip taruhan yang lancar tanpa sebarang kelewatan. Sama ada anda sedang di pejabat semasa waktu rehat, atau duduk di kedai mamak bersama rakan-rakan menonton perlawanan malam – pengalaman bertaruh di Raja86 sentiasa mulus dan menyeronokkan.

Deposit untuk bertaruh bola sepak di Raja86 amat mudah dan pantas menggunakan kaedah pembayaran tempatan Malaysia. Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, dan FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks – semuanya diterima dengan minimum deposit hanya RM30. Wang anda diproses dalam masa beberapa saat, bermakna anda tidak akan terlepas peluang untuk bertaruh pada perlawanan yang sedang bermula walaupun anda baru ingat untuk deposit pada saat akhir. Pengeluaran kemenangan juga diproses dengan cepat, biasanya dalam masa 15 hingga 60 minit terus ke akaun bank atau e-wallet anda.

Sebagai platform yang mengutamakan pemain Malaysia, Raja86 juga menyediakan statistik perlawanan dan maklumat pasukan yang membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih termaklum. Data kecederaan pemain, rekod head-to-head, prestasi tuan rumah dan tandang, statistik gol terkini – semua ini tersedia di halaman setiap perlawanan di Raja86. Kami percaya bahawa pemain yang membuat keputusan berdasarkan maklumat adalah pemain yang lebih berpuas hati dengan pengalaman bertaruh mereka, tanpa mengira keputusan akhir perlawanan.

💡 Panduan & Tips Bertaruh Bola Sepak di Raja86

Beberapa panduan praktikal untuk membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak dan menyeronokkan.

Buat Penyelidikan Sebelum Bertaruh

Semak kecederaan pemain kunci, rekod head-to-head, prestasi terkini pasukan, dan faktor seperti motivasi perlawanan sebelum membuat keputusan. Pemain yang menang secara konsisten di Raja86 biasanya adalah mereka yang tidak bertaruh secara rawak.

Urus Bankroll dengan Disiplin

Tetapkan had harian atau mingguan untuk pertaruhan bola sepak anda di Raja86 dan patuhinya. Jangan pernah bertaruh lebih daripada 5% bankroll anda pada satu perlawanan sahaja. Disiplin adalah pembeza terbesar antara pemain yang bertahan lama dan mereka yang cepat kehabisan modal.

Cari Nilai (Value Betting)

Bertaruh pada situasi di mana anda percaya odds yang ditawarkan Raja86 lebih tinggi daripada kebarangkalian sebenar peristiwa tersebut berlaku. Ini memerlukan pengetahuan mendalam tentang bola sepak, tetapi ia adalah asas kepada strategi pertaruhan yang menguntungkan jangka panjang.

Jangan Bertaruh Ikut Emosi

Sukar untuk tidak menyokong pasukan kegemaran anda, tetapi pertaruhan berdasarkan emosi jarang menguntungkan. Jika pasukan anda bermain minggu ini, pertimbangkan untuk melangkau perlawanan itu atau bertaruh pada pasaran yang tidak melibatkan keputusan perlawanan tersebut secara langsung.

Fokus pada Liga yang Anda Tahu

Lebih baik pakar dalam satu atau dua liga berbanding mencuba semua liga serentak. Pemahaman mendalam tentang Liga Super Malaysia atau EPL akan memberikan anda kelebihan yang lebih konsisten berbanding bertaruh pada liga yang anda tidak ikuti dengan rapat.

Manfaatkan Promosi Raja86 dengan Bijak

Raja86 menyediakan bonus deposit, cashback mingguan, dan promosi khas untuk perlawanan besar seperti El Clasico dan Derby Liga Super Malaysia. Ambil peluang ini untuk meningkatkan nilai pertaruhan anda, tetapi sentiasa baca terma dan syarat promosi terlebih dahulu.

🚀 Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di Raja86

Empat langkah mudah dari daftar hingga tiket pertaruhan pertama anda.

1
Daftar Akaun Raja86 Percuma

Klik 'Daftar' dan lengkapkan borang ringkas dalam kurang dari dua minit. Pengesahan akaun dilakukan serta-merta dan anda boleh terus mula.

2
Deposit Menggunakan Kaedah Tempatan

Pilih Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX melalui Maybank2u / CIMB Clicks. Minimum RM30, wang masuk dalam beberapa saat.

3
Pilih Perlawanan & Jenis Taruhan

Pergi ke bahagian Bola Sepak di Raja86, pilih liga dan perlawanan yang anda inginkan, klik pada odds untuk menambah ke slip taruhan anda.

4
Masukkan Jumlah & Sahkan Taruhan

Masukkan jumlah taruhan pada slip, semak bayaran yang akan anda terima jika menang, dan klik 'Sahkan Taruhan'. Kemenangan dikreditkan automatik selepas perlawanan.

Kelebihan Bertaruh Bola Sepak di Raja86

  • Liputan 50+ liga dari Liga Super Malaysia hingga EPL & UCL.
  • Puluhan jenis pasaran untuk setiap perlawanan – bukan sekadar 1X2.
  • Live betting dengan odds dikemas kini masa nyata sepanjang perlawanan.
  • Asian Handicap, Over/Under, Parlay, BTTS & banyak lagi di Raja86.
  • Deposit via Touch 'n Go, DuitNow, FPX & semua e-wallet tempatan.
  • Statistik perlawanan & analisis untuk bantu keputusan bertaruh anda.
  • Bonus selamat datang RM888 & cashback mingguan untuk ahli setia.
Daftar & Bertaruh Sekarang
raja86

📋 Pertaruhan Bola Sepak Raja86 vs Platform Lain

Lihat sendiri apa yang membezakan pengalaman bertaruh bola sepak di Raja86 berbanding platform lain di Malaysia.

Ciri-ciri Raja86 Platform Biasa
Liputan Liga Super MalaysiaPenuh + Live BettingTerhad atau tiada
Bilangan Pasaran per Perlawanan50+ Pasaran10–15 sahaja
Asian Handicap & Over/UnderYa, pelbagai garisAsas sahaja
Live Betting Masa NyataYa, 24/7Terhad atau lambat
Deposit via Touch 'n Go / DuitNowYa, semua e-walletTerhad
Sokongan Bahasa Melayu 24/7YaTidak atau Terhad
Statistik & Analisis PerlawananYa, terperinciAsas sahaja
Parlay Pelbagai PilihanSehingga 20 pilihanBiasanya had 8

❓ Soalan Lazim – Bola Sepak Raja86

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Malaysia tentang pertaruhan bola sepak di Raja86.

Berdasarkan trend pemain Malaysia di Raja86, Asian Handicap adalah pilihan paling popular kerana ia menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan odds yang lebih seimbang. Over/Under 2.5 gol juga sangat popular terutama untuk perlawanan EPL dan Bundesliga yang kerap menghasilkan banyak gol. Parlay pula sering dipilih oleh pemain yang ingin menukar taruhan kecil kepada potensi kemenangan besar pada hujung minggu.

Deposit minimum di Raja86 adalah RM30. Selepas deposit, taruhan minimum untuk kebanyakan perlawanan bola sepak adalah RM5 per tiket. Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks – semua diproses dalam masa beberapa saat sahaja.

Ya, Liga Super Malaysia mendapat liputan penuh di Raja86 termasuk pilihan live betting semasa perlawanan berlangsung. Anda boleh bertaruh pada semua perlawanan Liga Super termasuk perlawanan Johor DT, Selangor FC, KL City, Pahang FA, Terengganu FC dan semua pasukan lain. Selain Liga Super, Piala Malaysia dan Piala FA juga tersedia di Raja86.

Asian Handicap memberikan 'kelebihan' atau 'handicap' gol kepada pasukan tertentu untuk menyamakan peluang. Contohnya, jika Johor DT diberikan handicap -1.5 lawan Selangor FC, Johor DT perlu menang dengan dua gol atau lebih untuk taruhan anda berjaya. Sebaliknya, jika anda bertaruh pada Selangor FC +1.5, pasukan tersebut perlu tidak kalah lebih daripada satu gol. Kelebihan utama Asian Handicap ialah ia menghapuskan kemungkinan seri, menjadikan setiap pertaruhan hanya ada dua kemungkinan keputusan sahaja.

Kemenangan taruhan bola sepak dikreditkan automatik ke akaun Raja86 anda sebaik sahaja keputusan rasmi perlawanan disahkan, biasanya dalam masa 15 hingga 30 minit selepas perlawanan berakhir. Untuk perlawanan yang masih dalam penyiasatan atau tertakluk kepada perubahan keputusan rasmi liga, penyelesaian mungkin mengambil masa sedikit lebih lama. Anda boleh melihat status semua taruhan anda dalam sejarah pertaruhan di akaun Raja86 anda pada bila-bila masa.

Jika perlawanan ditangguhkan sebelum bermula atau dibatalkan sepenuhnya, Raja86 akan membatalkan semua taruhan berkaitan dan mengembalikan penuh jumlah pertaruhan ke akaun anda. Jika perlawanan bermula tetapi dihentikan di tengah jalan, keputusan ditentukan berdasarkan dasar penyelesaian Raja86 yang mengambil kira polisi penyedia sukan dan peraturan liga berkenaan. Butiran penuh tersedia di halaman Terma & Syarat Raja86.

Notis Dasar Privasi – Bola Sepak Raja86

Semua aktiviti pertaruhan bola sepak anda di Raja86 – termasuk sejarah taruhan, slip pertaruhan, dan rekod transaksi – disimpan secara selamat menggunakan enkripsi SSL 256-bit. Maklumat ini digunakan semata-mata untuk tujuan pengurusan akaun, penyelesaian pertikaian, dan pematuhan kepada dasar permainan bertanggungjawab Raja86.

Raja86 tidak berkongsi data pertaruhan atau maklumat peribadi anda dengan mana-mana pihak ketiga untuk tujuan pemasaran tanpa kebenaran anda. Anda berhak meminta akses kepada data anda atau memohon pemadam maklumat pada bila-bila masa dengan menghubungi pasukan sokongan kami di support@raja86.best.

Baca Dasar Privasi Penuh Raja86 →
⚽

Perlawanan Menanti – Daftar & Bertaruh Bola Sepak di Raja86 Sekarang!

Sertai lebih 528,000 ahli Raja86 dan nikmati pertaruhan bola sepak terbaik Malaysia. Bonus selamat datang sehingga RM888 menanti ahli baru hari ini.

English